Besart halimi kaqurrelja me tekst shqip

BIOGRAFIA: Besart Halimi është një këngëtar i njohur. Djaloshi që u bë i njohur në spektaklin e talenteve të rinj “Ethet e së premtes mbrëma” që organizohej vite më parë në Tiranë, sot është ndër këngëtarët më të kërkuar në tregun kosovar/5(22). Me këtë këngë, Besart Halimi u paraqit në këto festivale: Zhurma Show (), VFM (), Netët e Klipit Shqiptar 11 (). Në Maj , Besart Halimi merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Sa Here". Më datë 26 Gusht , Besart Halimi publikon videoklipin "Afer". Muzika e këngës u punua nga Florent Boshnjaku/5(22). Teksti dhe videoklipi i kenges Enderrat nga Besart Halimi. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare.

Besart halimi kaqurrelja me tekst shqip

Eugent Bushpepa- Udhëtari (me tekst) lyrics. by Fiola .. Besart Halimi - Kaqurrelja Eneda TARIFA - Me veten (Top fest 7)Chat Shqip Albfun. SUIVEZ-NOUS SUR FACEBOOK: add-at-work.com Kobra aka Helmusi - Shkatrrus (Diss Noizy - Me Tekst) .. pages/Besart-Halimi/ Besart Halimi - Kaqurrelja. Besart Halimi . Mimoza shkodra - Jo mos e kerko (with. [C G F Am Gm A D] ➧ Chords for Gjurmët - Në tren për Perzeren (Me tekst) with capo transposer, play along with guitar, piano, ukulele & mandolin. daily add-at-work.com add-at-work.com daily . add-at-work.com add-at-work.com . Besart Berisha Goal Hd Melbourne Victory 1 0 Brisbane Roar 30 04 informativ i Platformes Shqiptare Televizive dixhitale Tring add-at-work.com . Besart Halimi 07 Ti Nuk Me Ndjen . Facebook: add-at-work.com ArkivaShqipBalle'sMuzika & Teksti: Ilir Berani(Gili & Enis Potoku)Video: Besart Halimi Kaqurrelja.

Watch Now Besart Halimi Kaqurrelja Me Tekst Shqip

Grupi NA - Kaqurrelja, time: 2:48
Tags: Neele ternes album sNow playing rainmeter skin, Daft punk random access memories album leak , De escalation techniques pdf, Java uc browser mobile9 Videoklipi i këngës 'Te Pollata' nga Iliret & Besart Halimi. Klikoni mbi titullin e më sipërm për të shikuar videoklipin. Teksti dhe videoklipi i kenges Enderrat nga Besart Halimi. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. Arshiva kenges shqipe, muzikat e gjitha kohrave dhe zhandrave, mbi kenge shqip, muzik shqip shkarkoni vetem me nje klikim. Toggle navigation Me e forte se kurre Besart Halimi - Loti i Pare Besart Halimi - Ti nuk me ndjen Remzie Osmani Linda Halimi - Luje Vallen Linda Halimi - Te dua vertet Besart-Halimi Kaqurrelja verIII. Jan 29,  · Me Ty - Besart Halimi. Sa Here - Besart Halimi. more Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID. Më shumë info OK/5(56). Me këtë këngë, Besart Halimi u paraqit në këto festivale: Zhurma Show (), VFM (), Netët e Klipit Shqiptar 11 (). Në Maj , Besart Halimi merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Sa Here". Më datë 26 Gusht , Besart Halimi publikon videoklipin "Afer". Muzika e këngës u punua nga Florent Boshnjaku/5(22). BIOGRAFIA: Besart Halimi është një këngëtar i njohur. Djaloshi që u bë i njohur në spektaklin e talenteve të rinj “Ethet e së premtes mbrëma” që organizohej vite më parë në Tiranë, sot është ndër këngëtarët më të kërkuar në tregun kosovar/5(22).

2 thoughts on “Besart halimi kaqurrelja me tekst shqip

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

All Rights Reserved Theme by 404 THEME.